Nagrania do Banku Głosów!

Pamiętaj, że nie będąc przyjętym członkiem nie widzisz działów forum dostępnych tylko dla HA, więc przyśpiesz swoją rekrutację.

Nagrania do Banku Głosów!

Postprzez Anonimous » 21 mar 2014, o 11:29

Drodzy użytkownicy, członkowie HA i IDP!
Już od kilku miesięcy na naszym forum funkcjonuje nowy Bank Głosów. Wielokrotnie prosiliśmy o wysyłanie nagrań do banku. Ustalenia jakie były prowadzone między administracją obu grup dotyczyły między innymi stworzenia nowego banku, wytypowano kilka linijek do nagrania się.
Po kilku miesiącach okazuje się, że w banku jest raptem 25 próbek (podejrzewam, że +5 osób jeszcze się nagrało, ale BOOM! nie wstawił)! Smuci mała ilość głosów żeńskich, jeszcze bardziej smuci znikoma ilość nagrań członków IDP.
Stąd też apel do wszystkich - o nagrywanie się. Jest wiele przypadków osób, które nigdy się nie udzielały (bądź robiły to bardzo dawno temu), mają rangę i dostęp do pełnego forum, a nawet nie wysłały próbki do banku. Czy w tym przypadku dla nas ma być to znakiem, że ten ktoś nie jest już zainteresowany fandubem?
Druga grupa osób będąca w lepszym położeniu - są aktywni, udzielają się nawet od czasu do czasu, ale nie nagrali się do banku. Nie będziemy z tego powodu wyrzucać tych osób, ale niech mają na uwadze, że po fuzji HA-IDP nie każdy zna ich głos. Czyli w pewien sposób automatycznie też się wykluczają z pracy w grupie.
Teraz coś bardziej "osobistego" - prośba do osób należących do Insomni. Co z Wami? Liczbę osób z Waszej grupy będących w jakiś tam sposób aktywnymi można policzyć na palcach jednej dłoni? Tu również prośba do administracji i tych aktywnych osób: spróbujcie ich jakoś namówić, zapytać się czy nadal chcą się tutaj udzielać, czy po prostu już ich to nie rajcuje/mają natłok pracy/brak chęci.
Zaczęła się wiosna, czas na porządki na forum i w grupie. Jeśli ktoś zostanie z takiego bądź innego powodu usunięty to nie oznacza jakiegoś ataku czy niechęci w stosunku do danej osoby. Po prostu jeśli nadal jest zainteresowana działaniem w grupie - rejestracja jest otwarta, rekrutacja będzie tylko formalnością. Zapraszamy :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Anonimous
Lektor
 
Posty: 254
Dołączył(a): 3 sty 2012, o 22:49
Mikrofon: Rode NT2-A, Rode M3, mikser Mackie ProFX 12

Re: Nagrania do Banku Głosów!

Postprzez BOOM! » 22 mar 2014, o 22:26

Prosiłem po sesji, że jeżeli czyjegoś nie zamieściłem, żeby się przypomnieć... Tyż jezdem ino człek.
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
Avatar użytkownika
BOOM!
Administrator
Aktorzy
Beta Tester
Dialogista
Dźwiękowiec
 
Posty: 723
Dołączył(a): 4 sty 2012, o 17:31
Mikrofon: Blue Snowball


phpbb31 themes

Powrót do Informacje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron