O założycielach słów kilka

Pamiętaj, że nie będąc przyjętym członkiem nie widzisz działów forum dostępnych tylko dla HA, więc przyśpiesz swoją rekrutację.

O założycielach słów kilka

Postprzez Bunny_Kou » 4 sty 2012, o 02:22

Założyciele HA to przede wszystkim pasjonaci, którzy poświęcają długie godziny, a czasem i tygodnie w celu stworzenia czegoś nowego, oryginalnego. Wszystkie nasze działania podporządkowujemy pracy nad samorozwojem i liczymy na to, że kiedyś nasze fanduby będzie można pomylić z profesjonalnymi.

Panie i panowie - oto Święta Trójca: Bunny_Kou, Demi, Boom!
Zapewne chcielibyście się czegoś o nich dowiedzieć...
Całą trójką poznaliśmy się w innej grupie fandubbingowej, którą po dłuższym czasie opuściliśmy, ze względów prywatnych. Jak to mówią- nic nie trwa wiecznie. Jednak zamiast się poddawać, kłócić z kimkolwiek i zamykać we własnej skorupce postanowiliśmy stworzyć nową grupę, pozbawioną bałaganu, jaki zapamiętaliśmy z poprzedniej. Czy nam się uda? Wyjdzie w praniu ^^" Ale teraz już personalnie:

Bunny_Kou - czyli ewidentny wszystkorób. Wielka fanka anime, Sailor Moon (w szczególności Seiyi z Three Lights - nie tykać, bo palce połamię!), yaoi, bishów w pelerynach a także wszelkiej maści musicali. Prywatna kochanka Damona z Vampire Diaries, smakoszka sushi oraz wszystkiego co czekoladowe, główna twórczyni całej strony i forum- zły administrator, który mianował się rangą "Starlight".
Demi - również fanka SM i innych anime oraz musicali (Upiór mym ukochanym), czasem lubi sobie pośpiewać, posłuchać dobrej muzyki, poczytać, zjeść słoik nutelli. Do tego chętnie zanurza się w odmęty Transseksualnej Transylwanii z kawałkiem sushi w łapce. Jest takim małym dobrym duchem tej grupy, chętnie pomaga i hamuje dzikie napady gniewu administratorki- jak się skarżyć to do niej ;)
BOOM! - wielbiciel anime (fanatyk Pandora Hearts), dobrej muzyki (jego gusta z jakiegoś powodu w ogromnej mierze powielają się tu z gustami Bunny) i świetnej zabawy. Prywatnie nieziemski kucharz (sprawdzony- polecamy! ;]), anonimowy sushiżerca, masochista i niedoszła gwiazda yaoiców ;) Najbardziej pozytywna część tego ZUOwrogiego trio- rodzynek w czekoladzie ;)
Bunny_Kou
 

phpbb31 themes

Powrót do Informacje ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron