Dzień dobry wieczór!

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z grupą!

Dzień dobry wieczór!

Postprzez lirin » 20 kwi 2016, o 04:18

Nick: Lirin
Jaką rolę chcesz pełnić na forum: Aktor, dźwiękowiec
Jak do nas trafiłeś/aś: Google i zainteresowanie dubbingiem

Witam wszystkich serdecznie,

Me imię Tomek czyli raczej standardowo i mało oryginalnie. :)

Pisanie o sobie samym zawsze dostarcza mi troszkę problemów jako, że po prostu tego nie lubię. Mogę pisać ale każdy i tak swoje wie jeśli zdecyduje się poznać zatem, bez zbędnego i filozoficznego elaboratu:

Temat dubbingu jest mi bardzo bliski i mimo, że sam nie mam z tym sporych doświadczeń sądzę, że sprawdzę się w tej roli na szerszą skale. Przyznam szczerze, że nawet chciałem zrobić coś w stronę aktorstwa ale hm, raczej sobie tego nie wyobrażam będąc kompletnie niewidomym zatem, jest to jedyny sposób, w jaki mogę oddać cokolwiek. Nie jest dla mnie problemem zmiana głosu, ekspresja czy oddawanie emocji. Jestem raczej perfekcjonistą co sprawia, że z jednej strony wszystko jest dopięte na max a z drugiej... cóż, z drugiej zawsze znajdę coś, co jest nie tak. :)
Jestem otwarty na pomysły, propozycje i ludzi. Czasu mam całkiem sporo zwłaszcza, jeśli chodzi o robienie w życiu tego co się kocha.

Na co dzień pracuję sobie, jestem perkusistą, wokalistą, gram na harmonijce ustnej i klawiszach (To ostatnie mocno dla siebie) Zajmuję się również realizacją dźwięku. Obecnie pracuje nad kilkoma projektami jako sound designer i voice director. Mam doświadczenie w dźwięku i pracy nad nim i jak do tej pory zajmowałem się i zajmuję w zasadzie ciągle grami video.
Co do sprzętu? pracuje na PC plus cała masa aplikacji (chociaż głównym DAW jest REAPER) Posiadam mikrofon blue yeti oraz przenośny Zoom h2 który stosuje bardziej do nagrań w terenie.

Jeśli będzie trzeba, nagram jakieś próbki na życzenie lub podeśle coś, czego już dokonałem. Obecnie podkładam głos do dwóch nadchodzących gier nad którymi pracuje z zespołem z meksyku i US.

No nic, wystarczy już o mnie jak na tą chwilę, chętnie odpowiem na wszelkie pytania jeśli takowe się pojawią.
Pozdrawiam was serdecznie!

L

PS. No tak, a miało nie być elaboratu... widać cała noc z słuchawkami na uszach daje się we znaki. Dobrze przynajmniej, że już jestem ślepy i nie stracę wzroku bardziej spędzając wiele godzin przed monitorem. :P

Roger and out!
Muzyka jest jak kobieta, każdego dnia brzmi inaczej, wygląda inaczej i inaczej brzmi a zawsze jest tak samo piękna.
lirin
Rekrut

Mikrofon: Blue yeti, Zoom h2

Re: Dzień dobry wieczór!

Postprzez lirin » 21 kwi 2016, o 09:36

Witam,

W tym poście chcę dołączyć coś, co już nagrałem do tej pory.

Shota theater - Vacant:

Mój ulubiony utwór który postanowiłem nagrać więc jeśli przyda wam się wokal bardzo chętnie pomogę. Stylowo jestem otwarty więc nie powinno być problemu mimo, że wolę instrumenty od śpiewu.
https://www.youtube.com/watch?v=13sDZzLMm94

A to scenka z nadchodzącej audio dramy w której gram postać złodzieja na samym końcu który chce pieniądze.
https://drive.google.com/open?id=0B80NL ... XFHV2daM0U

Pozdrawiam serdecznie,
L
Muzyka jest jak kobieta, każdego dnia brzmi inaczej, wygląda inaczej i inaczej brzmi a zawsze jest tak samo piękna.
lirin
Rekrut

Mikrofon: Blue yeti, Zoom h2

Re: Dzień dobry wieczór!

Postprzez BOOM! » 14 gru 2016, o 22:56

Witaj i zapraszam do rekrutacji ;)
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
BOOM!