Cześć wszystkim :D Niech zacznie się przygoda!

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z grupą!

Cześć wszystkim :D Niech zacznie się przygoda!

Postprzez Shiro » 15 maja 2016, o 19:33

Nick: Shiro
Jaką rolę chcesz pełnić na forum: Chciałabym podkładać głos do scenek jak i spróbować śpiewu :)
Jak do nas trafiłeś/aś: Celowo szukałam grup dubbingowych i tak o to trafiłam na HA.

Witam :) Moje imię brzmi Karolina, ale wolę jak mówią do mnie Shiro bądź Biała (niektórzy spolszczją :D)Trafiłam na tą grupę nie przez przypadek. Dubbing interesował mnie od kiedy pamiętam lecz nie było mi dane podkładać jeszcze głosu w poważniejszej sprawie jaką jest grupa dubbingowa :D Ogólnie mam całkiem sporo czasu więc dałabym radę dość często zaglądać ^^ Bardzo chciałabym tego spróbować, poznać ludzi, którzy siedzą w tym dłużej i być może usłyszeć jakąś radę, która pozwoli mi się rozwijać w kierunku mnie fascynującym. Czekam na odpowiedź z niecierpliwością :)
Shiro
Rekrut

Mikrofon: Trust Starzz Microphone

Re: Cześć wszystkim :D Niech zacznie się przygoda!

Postprzez Nie.Lektor » 20 maja 2016, o 09:35

Oj koleżanko (Wypowiedziane z szacunkiem) poczekamy sobie jeszcze, tak samo jak cała reszta, która założyła "temat-post powitalny". Patrząc iż na forum nic się nie dzieje i to, że ostatnia nie przyjęta do rekrutacji osoba pochodzi z 10 kwietnia raczej nie wzbudza zbytniej sympatii, nieprawdaż? Sam czekam i doczekać się nie mogę aż dostąpię tej "zaszczytniej" możliwości nagrania (tekstu, wierszu/a, bądź czegoś innego) by dostać rolę na stronie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie.Lektor
Rekrut

Mikrofon: Audiotechnica AT2020 USB+

Postprzez PanWiesia » 21 maja 2016, o 21:35

Heeeejoo.
No z rekrutacją stoimy z kilku powodów. Jednym z najważniejszych jest to że osoba decyzyjna po długich poszukiwaniach dostała się na staż po którym może dostać pracę jak będzie jej dobrze szło. Powinno się to skończyć koniec czerwca początek lipca i wtedy wszystko ruszy z kopyta. Jak oni się tym nie zajmą to ja ich albo będę poganiał albo sam się tym zajmę :murzyn: :murzyn: :murzyn:
Przepraszam za opóźnienia :(
Obrazek
PanWiesia
Murzyn
Aktorzy
Dźwiękowiec

Mikrofon: Logitech A-0186A/Blue Snowball

Postprzez BOOM! » 14 gru 2016, o 16:20

Opóźnienia to eufemizm... No cóż! Zapraszamy do rekrutacji :)
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
BOOM!
Administrator
Aktorzy
Beta Tester
Dialogista
Dźwiękowiec

Mikrofon: Blue Snowball