Ohayo! ^^

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z grupą!

Ohayo! ^^

Postprzez Viczi » 22 maja 2016, o 14:50

Nick: Viczi
Jaką rolę chcesz pełnić na forum: Chciałabym sie zajmować tutaj głosowo ^^ chciałabym być wokalistką lub aktorką ^^
Jak do nas trafiłeś/aś: Szukałam grup fandubbingowych i tak natknęłam sie na HoshiAkari

Ohayo! A więc mam na imię Wiktoria (tak bardzo nie lubię swojego imienia),ale mówią na mnie Viczi/mała pchełka (niestety jestem bardzo niska.150 .-.).Fandubbingiem zainteresowałam dwa lata temu,zaczęło sie na tym że oglądałam Fanduby,ale nigdy nie myślałam bym ja sobie tak nagrywała. Po roku przeszło mi to, i tak pod koniec grudnia znowu zainteresowałam sie fandubbingiem i szukałam grup,oglądałam Fanduby itd. I w sylwestra zarekrutowałam sie do Voicelandii,potem NanoKarrin (do tej pory zbieram sie by zacząć rekrutacje)
I tak kupiłam sobie mikrofon Trust Starzz (taki badziew ale jakoś daje radę) i przez to że zainteresowałam sie anime ^^ I tak można powiedzieć że jestem mango..ee powiem ładnie,jestem Otaku ^^ Moim ulubionymi anime jest Angel Beats,Tokyo Ghoul i Mirai Nikki *^*,a No jeszcze interesuje się rysowaniem i montowaniem (marny ze mnie montażysta XD)
I to chyba wszystko ^^
Mam nadzieje że się polubimy ^^
Viczi
Rekrut

Mikrofon: Mikrofon Trust Starzz

Re: Ohayo! ^^

Postprzez BOOM! » 14 gru 2016, o 16:19

Witaj, zapraszmy do rekrutacji :)
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"