Ali

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z grupą!

Ali

Postprzez Ali » 14 lis 2016, o 21:04

Nick: Ali
Jaką rolę chcesz pełnić na forum: aktor (raczej) / wokalista (być może - do odważnych świat należy)
Jak do nas trafiłeś/aś: przypadkiem - z pomocą wujka Google i hasła "dubbing"

Hejże! :)

Moja przygoda z dubbingiem zaczęła się... właściwie jeszcze wcale. Natomiast od lat podziwiam aktorów, którzy podkładają swe głosy postaciom na ekranie. Kiedyś pomyślałam sobie, że voice aktorzy (w tamtym momencie- akurat z gry komputerowej) mają super robotę - a potem dotarło do mnie, że przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować własnych sił amatorsko! Nigdy nie jest za późno, by robić coś fajnego. :)

Jestem już niestety w tym wieku, kiedy człowiek musi płacić za rachunki, więc z czasem wolnym bywa u mnie różnie. Niekiedy mam go aż nadto, niekiedy trochę mniej, ale kiedy coś sprawia mi przyjemność, staram się temu poświęcić odpowiednią dozę uwagi.

Z anime miałam trochę do czynienia, ale bardziej w młodszej-młodości. ;) Natomiast moja miłość do Cowboya Bebopa pozostanie wieczna!

Mam nadzieję, że jakoś znajdę tu sobie u Was miejsce. :)

Pozdrawiam!
See you, space cowboy!
Ali
Rekrut

Mikrofon: Blue Yeti

Re: Ali

Postprzez Bejeden » 20 lis 2016, o 01:54

WItaj!
Powodzenia!

Czy przypadkiem nie rejestrowałeś się na Voicelandii?
Bejeden
Aktorzy
Dźwiękowiec

Mikrofon: Samson Go Mic

Postprzez Ali » 20 lis 2016, o 10:39

O, cześć!

Owszem, na fali hype'u zarejestrowałam się też tam, bo chciałam "coś robić już i teraz". ;) Szukałam w regulaminie info, jak jest z przynależnością do innych grup. Zapisu nie znalazłam, to pomyślałam, że problemu nie ma (toteż nie chachmęciłam innym nickiem ani nic z tych rzeczy), ale może to jakaś niepisana zasada? Jeśli tak (daj, proszę, znać), to kajam się. ;) W sumie i tak zarejestrowałam się tam, napisałam PW i słuch zaginął.

Pozdrawiam :)
See you, space cowboy!
Ali
Rekrut

Postprzez BOOM! » 14 gru 2016, o 15:08

Witaj! ^^

Wybacz, długą ciszę, ale forum jest w trakcie reaktywacji, po dłuższym sezonie ciszy. Mam nadzieję, że nadal jesteś zainteresowana :)

Nie ma problemu z przynależnością do różnych grup tak długo jak się żadnej z nich nie faworyzuje ;)

Zapraszam do rekrutacji! ^^
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
BOOM!
Administrator
Aktorzy
Beta Tester
Dialogista
Dźwiękowiec

Mikrofon: Blue Snowball

Postprzez Ali » 15 gru 2016, o 14:58

Cześć!

Zainteresowana - owszem, a jakże! Żałuję tylko, że nic nie pykło, kiedy miałam caaałą masę wolnego czasu, a teraz akurat zaczynam nową pracę... ale damy radę. :D
See you, space cowboy!
Ali
Rekrut

Postprzez BOOM! » 15 gru 2016, o 17:34

Ha ha ha :D No szkoda, ale to był wtedy dla mnie właśnie ten okres! Więc wiem co teraz przeżywasz i życzę Ci powodzenia! ^^
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
BOOM!
Administrator
Aktorzy
Beta Tester
Dialogista
Dźwiękowiec

Mikrofon: Blue Snowball