Hej, cześć i czołem! :)

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda z grupą!

Hej, cześć i czołem! :)

Postprzez Yuka » 9 gru 2016, o 16:47

Nick: Yuka
Jaką rolę chcesz pełnić na forum: Wokalistą, aktorem i montażystą obrazu, jednak jeżeli nie da się to zwykłym grafikiem.
Jak do nas trafiłeś/aś: Moja koleżanka z discarda mi was poleciła, tylko dzięki niej mogę tu być ^^

Co mnie interesuje? Oczywiście, że manga i anime, jednak zdarzy się, że obejrzę jakiś serial, czy film. Moją ulubioną serią jest Harry Potter, jeśli chodzi o filmy i książkę, a jeśli o anime/mangę to zdecydowanie wszystkie shouneny xd Poza tym bardzo lubię śpiewać, i powoli stawiam kroki, w stronę aktorstwa, które wydaje się być interesujące. Mój nick jest skrótem od nazwiska: "Yukasawa", po mimo tego, że "Yuka" to imię. Na youtube można mnie znaleźć pod nazwą "Sakura Yukasawa". Jednak wolę skrót: "Yuka". mam nadzieje, że będzie mi się z wami dobrze pracowało ^^
Yuka
Rekrut

Mikrofon: Tracer

Re: Hej, cześć i czołem! :)

Postprzez BOOM! » 14 gru 2016, o 15:05

Witaj!

Kawa czy herbata?

Skąd taki nick? Bo to nazwisko to chyba nie Twoje? :P

Widziałaś już "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"?

Zapraszam do rekrutacji! ^^
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
BOOM!
Administrator
Aktorzy
Beta Tester
Dialogista
Dźwiękowiec

Mikrofon: Blue Snowball

Re: Hej, cześć i czołem! :)

Postprzez Yuka » 14 gru 2016, o 19:12

Tak widziałam ten film ^^ Byłam na nim parę dni temu! I muszę przyznać, że był fajny i dosyć śmieszny <3 Największe akcje były dobre z tym grubym kolesiem, który został przyjacielem głównego bohatera.

Oczywiście, że wole herbatę <3 Nie lubię kawy :C

Moje nazwisko? Nie nie moje. Zapożyczyłam je od pewnej postaci z anime i to wszystko xd
Yuka
Rekrut

Mikrofon: Tracer

phpbb31 themes

Powrót do Zapoznaj się!