Aktorzy, dźwiękowiec i dialogista do dubbingu gry (WATGBS)

Dla ludzi, którzy nie są w grupie Hoshi Akari, jednak potrzebują pomocy dubbingowej
dubbing, fandubbing, lektor, casting, podkładanie głosu, polska wersja

Aktorzy, dźwiękowiec i dialogista do dubbingu gry (WATGBS)

Postprzez Naimen » 4 sie 2017, o 00:38

A więc... Tym razem coś trochę nietypowego!
Jest zamysł, żeby stworzyć dobbing wszystkich cutscenek z gry Ōunabara to Wadanohara (lub - jak kto woli - Wadanohara and the Great Blue Sea).

Jeśli ktoś nie wie, co to - jest to japońska gra pseudo-RPG stworzona w 2013 roku przez osobę o nicku Deep-Sea Prisoner w programie RPG Maker 2000. Opowiada historię czarownicy Wadanohary, która wraz ze swoimi chowańcami - Memocą, Fukamim i Dolphi - wraca z długiej podróży do swojego domu, Morskiego Królestwa. Jednak w drodze powrotnej zatrzymuje ją jej były chowaniec - Samekichi - który nakazuje jej, by nie wracała. Grupa jednak ignoruje ostrzeżenie. Wkrótce potem zostają wciągnięci w konflikt z sąsiednim Królestwem Totsusa, a nawet w coś dużo poważniejszego...
Gra ma w Japonii rating 15+, co na nasze standardy przekłada się na 16+/18+. Jest to spowodowane przez elementy takie jak: gwałt (sugerowany przez wypowiedzi), znaczące ilości krwi i gore, body horror i niepokojące tereny pełne oczu.

Dla zainteresowanych aktorów - wszystkie linijki castingowe oraz opisy postaci macie tutaj:
https://docs.google.com/document/d/1I8z8q8IYnwa5N9d5h9UmLjJvzIzhenfQWXDK4wCisn8/
Nagrania proszę wysyłać na PW na Discordzie (Naimen#9788) w formacie .wav (16 bit).
Dla zainteresowanego dźwiękowca - mam na dysku kompletny soundtrack z gry wraz z wszystkimi sound effectami.
Dla zainteresowanego dialogisty - nie tyle chodzi o to, by napisał dialogi, bo tym się zajmę ja. Bardziej chodzi o to, żeby sprawdził scenariusz pod kątem poprawności i wytknął mi ewentualne błędy/pomógł mi je poprawić.

Tyle w temacie.
W razie jakichkolwiek pytań proszę do mnie pisać. Ja nie gryzę, spokojnie!~
If you can hold the stars in place, you can hold my heart the same
Whenever I fall away, whenever I start to break...

Obrazek
Naimen
Rekrut

Mikrofon: Trust Starzz (+ kontroler dźwięku A4Tech Bloody G480)

phpbb31 themes

Powrót do Szukam głosów