[GTA SA] Nigdy Więcej 2 - Triller / Action

Dla ludzi, którzy nie są w grupie Hoshi Akari, jednak potrzebują pomocy dubbingowej
dubbing, fandubbing, lektor, casting, podkładanie głosu, polska wersja

[GTA SA] Nigdy Więcej 2 - Triller / Action

Postprzez Tunelowaty » 17 wrz 2013, o 10:50

Infinity Studio poszukuje 6 dubbingerów do kontynuacji filmu Nigdy Więcej*.

Nigdy Więcej - Film, Triller, o zwykłym człowieku - kierowcy ciężarówki - któremu w czasie nocnej trasy przytrafia się wypadek. Potrąca dziecko które przez następny czas prześladuje go jako duch. Kierowca ma problem ze snem oraz problemy w pracy. Wszystko odniosło się na jego związek a on sam zaczął zażywać używki za co pod koniec 1 części filmu, Policja o mało nie zatrzymuje go. http://www.youtube.com/watch?v=PYxUXLvwSgE

Poszukujemy:
- Dilera narkotyków - Głos najlepiej bardzo dorosły oraz stonowany.
- Szef Gangu Samochodowego
- 2x Terrorystów
- Głos dodatkowy (Prezenter) - Pojawiający się bardzo rzadko, np komentarz jakiegoś przechodnia na sytuacje czy Wiadomości radiowe.
- Obozowicz (Zabite dziecko) - Niższy głos.

Kontakt skype: tuneljestowaty / infstudio

Wymagamy: Zmieszczenia się w terminie, obróbki głosu w programie, brak szumów (lub lekkich)

Jeżeli chodzi o wszystkie osobowości itp odpowiadam na skype (tuneljestowaty) - Dana osoba otrzymuje Scenariusz i termin nagrań.
Ogólny Termin nagrań: Koniec Września (2013)

Pozdrawiamy, ekipa Infinity Studio 2013.
Tunelowaty

Re: [GTA SA] Nigdy Więcej 2 - Triller / Action

Postprzez Hantick » 17 wrz 2013, o 19:39

Mogę pomóc, jednak nie wiem do jakiej roli mój głos nadaje się najbardziej : < Podeślę Ci na skypie próbkę
Jestem pozytywnie porąbaną osobą i tworzę głównie Fan Dubbing oraz Let's Play'e, czasem trafiają się vlogi Mój kanałObrazek
Hantick

Mikrofon: Samson C01U
Pop Filtr i kosz: Nady SSPF-4

phpbb31 themes

Powrót do Szukam głosów