Męski głos po angielsku.

Dla ludzi, którzy nie są w grupie Hoshi Akari, jednak potrzebują pomocy dubbingowej
dubbing, fandubbing, lektor, casting, podkładanie głosu, polska wersja

Męski głos po angielsku.

Postprzez childofthewind » 22 lis 2013, o 14:35

potrzebuję męskiego głosu, kogoś, kto potrafi mówić po angielsku do serii VideoGameBullshit - opowiadającego o problemach z grami, podobnie nieco do CinemaSins (http://www.youtube.com/channel/UCYUQQgogVeQY8cMQamhHJcg), ale oczywiście nie musi być tak szybko :)

Seria dopiero powstanie, ale chciałem się zorientować co i jak.
childofthewind

Re: Męski głos po angielsku.

Postprzez McGregor1994 » 22 lis 2013, o 17:15

Jakiś przykładowy tekścik?
McGregor1994

Postprzez childofthewind » 25 lis 2013, o 10:58

Throughout the game Lara pretty much drowns, breaks her leg, burns and breaks some more bones which should at the very least make her hobble. Apperently she doesn't have time for that, since she carries on climbing and jumping the cliffs like nothing happened.

The captain decides to agree with a young, completely inexperienced girl instead of the well-known scientist who is pretty much in charge of the whole expedition. As it later turns out he was right, but first, he had no way of knowing that for sure, and second, it cost the crew some lives and a trauma. Good call, captain!

Lara, who uses guns for the first time ever, can shoot better than big, scary Russians, who were practically born with AK-47s in hands. You can say that her looks is so deceiving that some of them drop their guards, but this is still bullshit.

Taki przykładowy. Zależy mi, żeby było to wypowiadane jak naturalniej, nie jak narrator, a tak, jakby ktoś wypowiadał własną opinię.
childofthewind

Postprzez Joshu » 6 sty 2014, o 16:50

Jeśli sprawa jest ciągle aktualna, to gdzie życzycie sobie próbki i w jakiej formie? Najłatwiej było by załączyć do maila.
Joshu

Postprzez Menthor » 6 sty 2014, o 19:18

z tego co ja wiem, to sprawa jest już chyba zmaknięta
ObrazekObrazek
Chaotyczny Zły Lord Zła Ciemności i Demonicznych Otchłani mieszkający w Złej Wieży Złego Zła które jest Złe
On
Menthor

phpbb31 themes

Powrót do Szukam głosów