1-godzinny film akcji

Dla ludzi, którzy nie są w grupie Hoshi Akari, jednak potrzebują pomocy dubbingowej
dubbing, fandubbing, lektor, casting, podkładanie głosu, polska wersja

1-godzinny film akcji

Postprzez Pablo_Francisco » 3 sty 2014, o 15:47

Cześć. Szukam osób chętnych zaangażować się głosowo w mój najnowszy projekt - biografię wirtualnej postaci Emmeta Cartera, byłego gangstera który w pewnym momencie swojego życia widząc to, co dzieje się dookła niego postanawia upozorować własną śmierć i rozpocząć drugie życie. Spotyka się z reporterem, któremu przedstawia całe swoje życie.

Film tworzony jest na silniku gry GTA: San Andreas.

Jest już na ukończeniu i jedyna przeszkoda aby go ukończyć to brak aktorów głosowych. Było by mi niezmiernie miło, gdyby ktoś zdecydował się mi pomóc :) Poniżej przesyłam zarys kilku postaci wraz z losową kwestią do ewentualnego nagrania jako próbka. Konkretnie poszukuję głosów kobiecych (tutaj wiek jest mało istotny, kobiety brzmią inaczej :D) oraz męskich +16 lat. Kontakt: GG: 10673497 (niewidoczny zazwyczaj) Skype: jestempawel1

Darryl "Dizzy" Cramford

25 letni afroamerykanin, lider gangu ulicznego, pewny siebie, poważny, indywidualista. Budową ciała przypomina pączka, stąd specyficznie niski głos.

Próbka: - Jak tam, panowie? * Póki co żadnych informacji, kontakt się urwał. Długo to nie potrwa, nic na nich nie mają. * Wieczorem Corry1 ma przekazać gryps, może się czegoś dowiemy. A jak tam z tą Twoją Emily, dała Ci już kosza? *śmiech*

1 - spolszczona wymowa (Kory)

Emily Cramford

19-latka, malutka, uśmiechnięta. Lawrence to jej chłopak.

Próbka:

- Jak Ci sie układa z Lawrencem?
- (Emily) W sumie, to bardzo dobrze. Cały czas wydaje mi się, że on traktuje to jako zabawa. Chcę, żeby wziął mnie na poważnie - rozumiesz?

[ZAJĘTA] Diana Shellon
19latka, koleżanka Emily i dziewczyna głównego bohatera.

Próbka: *łzy w oczach, szloch* ja po prostu... po prostu nie chcę Cię stracić, rozumiesz? Jesteś dla mnie ważny, Emmet... *krótki płacz 2 sekundy* ja nie chcę tak żyć, zostawmy to, proszę Cię, wyjedźmy stąd.

John Galante
amerykański mafioza z włoskimi korzeniami, kupę gnoja i chama. Niski głos, mówi stanowczo z pogardą i ignorancją.

Próbka: - 16:44... byliśmy umówieni na 16:40. Zmarnowałem cztery minuty na to, żeby patrzeć jak ta tępa blondynka nieudolnie stara się wymienić koło, pff. Nie ważne... masz to o co prosiłem?

Samuel Franzella
poczciwy koleś w średnim wieku, wyciąga głównego bohatera z jego okropnej sytuacji. Typowy amerykanin.

Próbka: Jeśli ja sobie poradzę, to ty też. Przecież nie damy się im tak po prostu zgarnąć, stary - zwariowałeś?! Jestem w tym mieście dopiero dwa dni, nic na mnie nie mają - mogę zapewnić Ci ochronę do czasu aż to wszystko minie.

ZAJĘTE Reporter przeprowadzający wywiad
Tutaj w zasadzie potrzeba mi każdego głosu, żeby sprawdzić go w tej roli. Tutaj radził bym mówić swoim, czystym i spokojnym głosem. W końcu przeprowadzacie wywiad.

Próbka: Dlaczego nie zgodziłeś się zeznawać? Przecież został byś objęty ochroną policji, ty i Twoja rodzina.

Zależy mi, aby w nagraniach było słychać emocje. Nie szukam lektorów, a osób które naprawdę potrafią wczuć się w graną postać. Liczę na pomoc i czekam na kontakt :) W razie pytań - piszcie.
Pablo_Francisco

Re: 1-godzinny film akcji

Postprzez Pablo_Francisco » 9 sty 2014, o 18:10

Odświeżam.
Pablo_Francisco

Postprzez Jorvet » 10 sty 2014, o 22:28

W takim razie ja zamawiam postać- John Galante ;)
Ostatnio edytowano 16 sty 2014, o 19:51 przez Jorvet, łącznie edytowano 1 raz
Człowiek herbata
-Gdzie jest herbata tam jest nadzieja-
-Masz ochotę na herbatę?
- Nie, pragnę pieśni, muzyki. Pragnę miłości i piękna.
- Naprawdę nie chcesz herbaty?-

Ciesze się, że nie urodziłem się przed odkryciem herbaty
Jorvet
Aktorzy
Dźwiękowiec

Mikrofon: Reloop sPodcaster

Postprzez Pablo_Francisco » 15 sty 2014, o 17:38

finalny rezultat
Pablo_Francisco

phpbb31 themes

Powrót do Szukam głosów