Dubbing do Baldurs Gate

Dla ludzi, którzy nie są w grupie Hoshi Akari, jednak potrzebują pomocy dubbingowej
dubbing, fandubbing, lektor, casting, podkładanie głosu, polska wersja

Dubbing do Baldurs Gate

Postprzez anoim2666 » 20 lut 2016, o 14:32

Witam
Szukam osób które zechcą wesprzeć swoim głosem spolszczanie modyfikacji do tej gry, która obecnie znajduje się pod opieką fanów. Ról jest dużo, w chwili obecnej nie mogę podać wszystkich bo będą one się pojawiać po korektach tekstu. Będzie ich ok 30 męskich i 10 kobiecych. Lista w każdej chwili może się powiększyć. Umiejętności aktorskie są mile widziane ale najważniejszy jest dobry sprzęt. Daję pliki próbne dla kobiet i mężczyzn. Arwin powinien mieć głos dość wysublimowany, o średniej barwie - jest magiem, Ceeb też para się tą profesją, Gajus to z kolei żołnierz, więc powinien mówić nieco głośniej, w niższym rejestrze barwy, Sirrus jest burmistrzem, powinien mieć głos zakrawający na kupca. (mężczyźni).
Kachiko powinna mieć głos miękki, ale tak sobie myślę, że powinien być też nieco zdecydowany (w końcu jest zabójczynią oraz magiczką). Sime jest łowczynią, z portretu zakrawa na typową "niemrę", więc powinna mieć głos w średnim rejestrze, nieco bardziej ku niskiemu. Yarsaena to mroczny elf który uciekł ze swojego, brutalnego świata. Jest wojowniczką, więc głos powinna mieć głos taki szorstki, niezbyt wysoki. Z Chloe podobnie ale głos może mieć trochę wyższy. (kobiety)
Pliki proszę przesyłać na adrian.26@onet.pl
https://www.dropbox.com/s/pt23icim3etfz ... a.rar?dl=0 Pliki do nagrania
https://www.sendspace.com/file/yzrut1
Alternatywny download.
Casting do obecnych ról (męskich, z żeńskimi to się trochę przeciągnie ) trwa do końca miesiąca ale nawet jeśli ktoś tu trafi później to niech nie rezygnuje i podeśle swoje nagrania bo nowe role będą pojawiać się co jakiś czas.
anoim2666

Re: Dubbing do Baldurs Gate

Postprzez Ridja91 » 21 lut 2016, o 11:12

Chętnie bym coś ogarnęła, tylko pytanie, ile kwestii nagrać na sam casting do danej postaci?
Ridja91

Mikrofon: shure sv 100

Postprzez anoim2666 » 21 lut 2016, o 11:41

Pliki męskie to AK, CB, GV i SM
Żeńskie to Sime, Yasra, Kachi i Chloe
Najlepiej tak ze 3- 4 zdania z pliku żeby było widać umiejętności manipulowania głosem.
anoim2666

Postprzez Hantick » 21 lut 2016, o 21:49

Chętnie pomogę, ale wolę skontaktować się z Tobą via skype. Dodaj mnie: hanticko (w wiadomości napisz ze jesteś z hoshi akari bo za dużo ludzi mnie dodaje i nie rozpoznam Cie)
Jestem pozytywnie porąbaną osobą i tworzę głównie Fan Dubbing oraz Let's Play'e, czasem trafiają się vlogi Mój kanałObrazek
Hantick

Mikrofon: Samson C01U
Pop Filtr i kosz: Nady SSPF-4

Postprzez anoim2666 » 21 lut 2016, o 22:42

Zdecydowanie wolę kontaktować się drogą mailową bo:
1. Nie mam skype
2. Kontaktowanie się z aktorami na dwa sposoby wprowadza chaos i później gdy osób będzie więcej mogę po prostu o Tobie zapomnieć.
3. Lepiej by było gdyby próbki były utrwalone jakimś nagraniu. Po skończeniu castingu będę mógł do nich wrócić by porównać z innymi.
anoim2666

Postprzez Hantick » 21 lut 2016, o 23:23

Podesłałem nagrania :)
Jestem pozytywnie porąbaną osobą i tworzę głównie Fan Dubbing oraz Let's Play'e, czasem trafiają się vlogi Mój kanałObrazek
Hantick

Mikrofon: Samson C01U
Pop Filtr i kosz: Nady SSPF-4

Postprzez aleksander_bromsky » 24 lut 2016, o 19:14

poszło!
aleksander_bromsky
Lektor
Aktorzy

Mikrofon: mikrofon MXL 2006,
interface audio Alesis iO4

Postprzez celestia » 26 lut 2016, o 15:17

moje też poszło :)
celestia
Aktorzy

Mikrofon: SAMSON C01U

Postprzez anoim2666 » 6 mar 2016, o 11:09

Cały czas czekam na zgłoszenia. W szczególności na głosy kobiece bo tych najbardziej brakuje.
anoim2666

Postprzez Ina-chan » 20 maja 2016, o 10:27

Jeju żałuje, że nie ma tu bardziej dziecięcych głosów
:D
Ina-chan
Rekrut

Mikrofon: Blue Yeti Snowball

phpbb31 themes

Powrót do Szukam głosów