Poleć mangę/anime

Chcesz zadać jakieś pytanie? Zrób to tu!

Poleć mangę/anime

Postprzez Dastame » 30 sie 2015, o 23:57

Poleci ktoś dobrą mangę? :D To co mam na długo mi już nie starczy :c

Ja polecam
Orange - Początek roku. Wiosna. Liceum. Otrzymuję list od samej siebie z przyszłości odległej o 10 lat. Zapisana jest w nim prośba skierowana do nastoletniej mnie...

Battle Royal - Piętnaście procent ludności Japonii jest bez pracy, wśród młodzieży szerzy się anarchia i ogólny brak poszanowania dla starszych. Rząd, obawiając się całkowitego osłabienia swoich wpływów, postanawia wdrożyć w życie projekt BR (Battle Royale). Raz do roku, drogą losowania, wybrani zostają uczniowie jednego z liceów, którzy trafiają na bezludną wyspę, aby rozegrać makabryczną grę. Jej zasady są proste: przez trzy dni uczestnicy gry będą przemierzać wyspę w celu wyeliminowania pozostałych zawodników – swoich szkolnych kolegów. Jeżeli po trzech dniach przy życiu pozostanie więcej niż jeden zawodnik, wszyscy ocaleni zginą.

Judge - Hiro, młody mężczyzna popychany zazdrością, opowiada kłamstwa na temat swojego brata i tym samym doprowadza do jego śmierci. Jakiś czas później, Hiro zostaje porwany i wrzucony do pomieszczenia wraz z ośmioma innymi ludźmi z których każdy nosi groteskową maskę zwierzęcia. Porywacz powiadamia naszych bohaterów, że nadszedł czas zapłaty za swoje grzechy i że niedługo każda osoba w pomieszczeniu będzie musiała osądzić pozostałych. Po upływie 12 godzin, porywacz musi otrzymać decyzję, kto spośród porwanych ma zostać zabity... a po upływie kolejnych 12 godzin będzie czekał na ponowną decyzję i zabijał następną osobę, tak długo aż zamaskowanych bohaterów pozostanie tylko 4!
Dastame
Reżyser
Aktorzy

Mikrofon: LD SYSTEMS

Re: Poleć mangę/anime

Postprzez nici » 31 sie 2015, o 17:49

Chobits - gorąco polecam, anime zwalili (według mnie). "Akcja serialu obraca się wokół niedoszłego studenta o imieniu Hideki Motosuwa, który przyjechał do miasta ze wsi, aby się uczyć. W Tokio wielu ludzi posiada swoje osobiste, humanoidalne roboty, zwane persoconami. Hidekiego nie stać na kupienie takiego sprzętu, lecz wkrótce znajduje kobiecego persocona na śmietniku i nazywa ją Chii"
nici
Aktorzy

Mikrofon: M-Audio Vocal Studio

phpbb31 themes

Powrót do Pytania i Odpowiedzi