Dyplom z dyrygowania Shiguroyi~!

Miejsce, gdzie każdy może pochwalić się własną twórczością fandubbingową

Dyplom z dyrygowania Shiguroyi~!

Postprzez Shiguroya » 14 gru 2013, o 16:12

[to co prawda nie jest fandubb, ale nie ma innego miejsca xd]

No, to jak każdy wie (lub nie) 3 grudnia, półtora tygodnia temu miałam dyplom z dyrygowania. Drugi w moim życiu i zapewne ostatni (; anyway, wiem, że sporo osób chciało zobaczyć, toteż otrzymałam dzisiaj nagranie i udostępniam Wam do obejrzenia oraz ocenienia (:

Dyplom dzielił się na dwie części - dyrygowanie zespołem wokalnym oraz zespołem instrumentalnym (w przypadku roku V jest to mała orkiestra). Co tydzień, w każdy wtorek, odbywają się próby - próba Odeonu (zespół instrumentalny), oraz zespołem wokalnym. Trzeba przygotować nuty, pójść przygotowanym, wiedząc, co chcesz osiągnąć na danej próbie, czy wyczyścić muzycznie, wyrazowo jakieś miejsce, czy może pójść dalej i rozczytać. Nerwów co nie miara, kserówek w domu leży stos (za przygotowanie nut, drukowanie i wszystko inne - płacisz z własnej kieszeni, więc trochę kasy mi poszło, jak SAMA rozpisywałam utwory i musiałam ciągle zmieniać coś w nutach i drukować następne :D). Trochę czasu i stresu na to idzie.
Anyway, trzeciego grudnia zadyrygowałam na dyplomie. Wynik - 5. Nie jest źle ^^ Przedstawiam nagranie i zespołem wokalnym i zespołem instrumentalnym :3

http://www.youtube.com/watch?v=yGM5YCL1qSE - zespół wokalny
http://www.youtube.com/watch?v=c4J68TVCsiI - zespół instrumentalny
Shiguroya
Wokaliści
Aktorzy
Lektor
Reżyser

Mikrofon: LD System 1013c

Re: Dyplom z dyrygowania Shiguroyi~!

Postprzez Goyaa » 14 gru 2013, o 19:06

Instrumentalny to jest to co mi wysyłałaś, masz moje uszanowanko :3 Gratulacje! ^^
"Wierzyć, że jest się wspaniałym i stopniowo przekonywać
się, że nie jest się wspaniałym.
Starczy roboty na jedno ludzkie życie."
Goyaa
Administrator
Aktorzy
Reżyser
Dialogista
Beta Tester

Mikrofon: Blue Snowball

Re: Dyplom z dyrygowania Shiguroyi~!

Postprzez lordthevil » 22 gru 2013, o 18:07

W liceum bylem w grupie choralnej i przez moje obserwacje musze przyznac, ze bycie dyrygentem jest niesamowitym wyczynem za co podziwialem mojego nauczyciela. Wykonalas kawal pieknej roboty, gratuluje uzyskania dyplomu, oraz powodzenia! :)
lordthevil

phpbb31 themes

Powrót do Kącik fandubbingowy