Dubbingi Karolajny

Miejsce, gdzie każdy może pochwalić się własną twórczością fandubbingową

Re: Dubbingi Karolajny

Postprzez Kanashimi » 16 cze 2013, o 14:24

Ja nie jestem zła, możesz pisać, jak będę umiała, to chętnie pomogę.
Główna Mongołka HA! <3
Księżniczka BOOM'a ♥
Największy spamer na forum. :arrow:
Kanashimi
Aktorzy
Dźwiękowiec

Mikrofon: Sinn7 mPod

Postprzez Karolajna » 16 cze 2013, o 15:38

Dziękuję T^T
愛した人といる事が 罪なのならば, 私はどんな罰も受けると決めていたの!
Jeśli bycie przy ukochanej osobie jest grzechem, to postanowiłam, że przyjmę na siebie za niego karę

♥ Żona CornJisa ♥
Karolajna

Postprzez Karolajna » 20 cze 2013, o 16:21

Fandub robiony na życzenie...
http://www.youtube.com/watch?v=L1l_ZHp8XAE
Jeśli bycie przy ukochanej osobie jest grzechem, to postanowiłam, że przyjmę na siebie za niego karę

♥ Żona CornJisa ♥
Karolajna

Postprzez Kanashimi » 20 cze 2013, o 19:14

Każdy z nas ma swoje marzenia (Kaaażdy i marzenia-a <- nie podoba mi się)
I pragnie spełnić je (usłyszałam "pragnii")
Z podniesioną głową idź przed siebie (Usłyszałam "podnisioną")
I nigdy nie poddawaj się! (ta linijka to odrobinę żywiej by mogła być zaśpiewana)

Ogółem, jakbyś nie mogła zaśpiewać tym ładnym głosem, zawsze psujesz piosenki tym wiewiórczym głosikiem. ;x
Główna Mongołka HA! <3
Księżniczka BOOM'a ♥
Największy spamer na forum. :arrow:
Kanashimi
Aktorzy
Dźwiękowiec

Mikrofon: Sinn7 mPod

Postprzez Seinnt47 » 20 cze 2013, o 19:25

Obrazek

Tyle na ten temat -.-
Nie żeby było iż hejce ale takie "sweetaśne,słodziuśne" piosneczki to nie dla mnie... :/
Seinnt47

Postprzez Karolajna » 9 lip 2013, o 14:23

Ale wiewiórki są słodkie *.* xD

Nie pytajcie... Ale przynajmniej tutaj nie jestem wiewiórką! :3 Śpiewam swoim "normalnym" głosem ^.^

♥ Żona CornJisa ♥
Karolajna

Postprzez Dianya » 9 lip 2013, o 16:41

Ej... może i jestem głucha... Ale moim skromnym zdaniem tekst jest bardzo zły D: (akcenty, akcenty, akcenty...) No i glosy nie pasują ani do piosenki ani do siebie... Nie brzmi to dobrze.
+ prawie nie rozumiem co jest śpiewane ._.
Dianya
Wokaliści
Aktorzy

Mikrofon: LD Systems D1013 C USB

Postprzez Shiguroya » 9 lip 2013, o 17:16

Wiewiórki są słodkie, ale zwierzęta. Tylko i wyłącznie.

Nie będę pytać, ani drugi raz tego słuchać. Nie zrozumiałam nic, jeśli chodzi o tekst. Albo muzyka zagłuszała, a jak już był głośniej wokal, to nie dało się zrozumieć przez dykcję. Co do samego śpiewania - nie wiem, czy jest tam jakiekolwiek słowo czysto zaśpiewane i głosy nie pasują do siebie, ani tekst nie jest dobry, bo jednak słychać bardzo złe akcenty ;x. Biorąc pod uwagę fakt, iż sama piosenka jest ciężka do zaśpiewania, czy nawet napisania do niej tekstu - wyszło strasznie, przepraszam. Już samo 'aaa' na początku mnie odrzuciło, a chłopak obok siedzący, nie bardzo znający się na muzyce nawet przysłonił nieco uszy, by stłumić to, co słyszał ;x to w sumie tyle...
Shiguroya
Wokaliści
Aktorzy
Lektor
Reżyser

Mikrofon: LD System 1013c

Postprzez Shiguroya » 9 lip 2013, o 18:16

Mam pytanie.

http://www.youtube.com/watch?v=yordtA9-JbU
Czemu się tym nie pochwaliłaś? Przecież tu brzmisz tak dorosło, na co najmniej 25 lat ^^ Byłaś w studiu? Wow, zazdroszczę. Tylko nie wiem czemu mam wrażenie, że to nie jesteś Ty... Ta osoba ma za silny głos i to nie jest Twoja normalna barwa głosu, do tego śpiewa CZYSTO! Te wokalizy na koniec, ta moc, ta energia... Karo, czemu mam wrażenie, że to nie jesteś Ty? Nie mów, że dałaś czyjeś nagranie, bo porównując do Twoich wszystkich nagrań, to nie możesz być Ty. Albo jesteś trolem w śpiewaniu i pokazujesz tutaj jakieś marne namiastki swojego głosu, albo Cię ktoś czyścił kilka godzin co najmniej...

Albo po prostu wzięłaś to nagranie i sobie je podwyższyłaś pół tonu. ^^
http://www.youtube.com/watch?v=8eZ15cGRZpA

Dziewczyno, właśnie w tym momencie pokazałaś, jaka jesteś dokładnie. Po co to zrobiłaś? Ukradłaś komuś nagranie, zmieniłaś je, i jeszcze skłamałaś, że byłaś w studiu, że nagrywałaś to, że to Twój głos, że program odmówił Ci posłuszeństwa i dlatego video jest dziwne, podczas gdy jest to dokładnie to samo, z tym, że bardzo delikatnie zmienione. Wstyd. Po prostu wstyd. Nie zasługujesz, by mieć widzów, wybacz, ale to jest najgorsze, co fandubber może zrobić - ukraść komuś video, nagranie i kłamiesz w żywe oczy, że to Ty.
Shiguroya
Wokaliści
Aktorzy
Lektor
Reżyser

Mikrofon: LD System 1013c

Postprzez BOOM! » 9 lip 2013, o 18:24

To przechodzi WSZELKIE pojęcie. Tak bezczelnego kłamstwa i oszustwa już dawno nie widziałem. Opuszczasz naszą grupę z wilczym biletem (gdybyś nie wiedziała to znaczy: "nie masz tu czego szukać"). Mam nadzieję, że wszyscy poznają się na tym bezczelnym oszustwie i stracisz swoich widzów. Zapewne inne grupy też się o tym dowiedzą i raczej nie będą chciały z Tobą współpracować... Sayonara~!
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
BOOM!
Administrator
Aktorzy
Beta Tester
Dialogista
Dźwiękowiec

Mikrofon: Blue Snowball