Daga kłapie, Daga śpiewa

Miejsce, gdzie każdy może pochwalić się własną twórczością fandubbingową

Daga kłapie, Daga śpiewa

Postprzez Dagu-chan » 26 sty 2013, o 23:04

Tak tytułem wstępu... W fanduby bawię się z przerwami od 7 lat, nagrałam trochę tego i owego, ale z perspektywy czasu większość to straszny, straszny wstyd. Toteż na YT i innych takich ostały się tylko co lepsze i nowsze rzeczy. Lubię starsze anime, więc często biorę się za utwory właśnie z nich.
Przy każdym nagraniu podałam rok, jakby bycie młodszym i niewyrobionym cokolwiek usprawiedliwiało xD Polskie wersje tekstów przy polskich fandubach to też moja sprawka, swego czasu miałam mocnego hyzia na tym punkcie.

"Wai Wai World", 2009
"Un jour on se retrouvera", polska wersja 2009
"Circus Game", 2010
"Dimmi Che Mi Ami Delicatamente", 2010
"Moonlight Densetsu", polska wersja 2010 - remake jednego z moich pierwszych polskich fandubów z roku 2007.
"Rouge no Dengon", 2013

Zaś tutaj próbki, które nagrywałam przy castingach do projektów mojej rodzimej grupy. Część ról dostałam, część nie, niestety bodaj jeden projekt z moim udziałem udało się ukończyć. A szkoda, mogłoby być śmiesznie.
Wszystko nagrywane pomiędzy 2010 a 2011 rokiem.
Chibitalia i Italia z "Hetalii"
Chii z "Chii's Sweet Home" (jedna z moich nielicznych wymarzonych ról)
Sugisaki Miku z "Mitsudomoe"
Taiga Fujimura z "Fate/Stay Night"

A tutaj pozwalam sobie umieścić link do tegóż jedynego skończonego projektu. Koniec końców dostępny był tylko na Chomiku, bo YT blokowało... Szału z mojej strony nie ma, ale byłam wtedy taka dumna z nas ;)

Można chwalić, można besztać, przyjmę na klatę wszystko :D
– Zawsze dam się nabrać na te promocje. W zeszłym tygodniu kupiłam worek piasku dla kota, a nie mamy kota!
– Spoko, tata go zjadł – powiedziałem mu, że to owsianka.
Dagu-chan
Aktorzy
Wokaliści

Mikrofon: Manta MM 12

Re: Daga kłapie, Daga śpiewa

Postprzez Kanashimi » 27 sty 2013, o 00:22

W wersji polskiej z 2009r. usłyszałam niedociągnięcia, jakieś literki przekręcone i chyba nie śpiewałaś w pełni sił, tzn tak nie na maxa. :D
Wersja 2010 wyszła fajnie. :)
W innych nagraniach aby powiem że mi się podobało bo nie jestem w stanie stwierdzić czy czegoś nie dociągnęłaś czy cokolwiek, z powodu że nie znam języka. :)
"Circus Game", 2010 ; "Rouge no Dengon", 2013 - To mi się strasznie spodobało :D

Muszę spytać, masz jakieś problemy z wymawianiem spółgłoski "r" ? : )
Główna Mongołka HA! <3
Księżniczka BOOM'a ♥
Największy spamer na forum. :arrow:
Kanashimi
Aktorzy
Dźwiękowiec

Mikrofon: Sinn7 mPod

Postprzez Dagu-chan » 27 sty 2013, o 01:04

We włoskim kropnęłam się dwa razy, ale wpisałam to w adnotacje na filmie i żaden Włoch mnie nie zbił za to póki co :lol:
Nie da się ukryć, bardzo długo strasznie niedociągałam i gubiłam literki, zwłaszcza przy japońszczyźnie...

Kanashimi napisał(a):Muszę spytać, masz jakieś problemy z wymawianiem spółgłoski "r" ? : )

Jak stąd do Władywostoku, niestety, na szczęście usłyszałam, że to nie wyklucza z aktorzenia tutaj ;)
– Zawsze dam się nabrać na te promocje. W zeszłym tygodniu kupiłam worek piasku dla kota, a nie mamy kota!
– Spoko, tata go zjadł – powiedziałem mu, że to owsianka.
Dagu-chan
Aktorzy
Wokaliści

Mikrofon: Manta MM 12

Postprzez Kanashimi » 27 sty 2013, o 04:00

Uwielbiam jak ktoś nie wymawia poprawnie "r" <3
Główna Mongołka HA! <3
Księżniczka BOOM'a ♥
Największy spamer na forum. :arrow:
Kanashimi
Aktorzy