50 twarzy kreatiusa :P

Miejsce, gdzie każdy może pochwalić się własną twórczością fandubbingową

50 twarzy kreatiusa :P

Postprzez kreatius » 22 lut 2015, o 19:07

Biorąc pod uwagę, że ostatnio jest lekki zastój postanowiłem (z nudów :P) nagrać kawałek z tej jakże kobiecej produkcji, którą jest "50 twarzy Geja". Co do filmu się nie wypowiadam ale piosenka jest kozak (tzn.mnie się podoba :P) dlatego też nie mogłem się powstrzymać i nagrałem to na szybciocha z góry przepraszam za fałsze, i inne niedociągnięcia ale musiałem to nagrać :P
http://sendfile.pl/pokaz/258272---gv7n.html
Im trudniejsza walka tym większe zwycięstwo
kreatius
Aktorzy
Lektor

Mikrofon: Mikrofon: Rode NT-1kit
Interfejs: Alva Nanoface

Re: 50 twarzy kreatiusa :P

Postprzez FogEye » 22 lut 2015, o 21:12

Mnie szczerze utwór nie powalił, ale szkoda że dopiero pod koniec nagrania wyszło że jednak umiesz śpiewać, bo dopiero wtedy jakaś energia się pojawiła :D
See You Space Cowboy!
FogEye

Postprzez kreatius » 22 lut 2015, o 22:05

"że jednak umiesz śpiewać" o kurcze, tego się nie spodziewałem, czyli że reszta nagrania na to nie wskazuje, tak? Ok, dzięki za opinię, choć powiem szczerze, że jak puściłem ten kawałek paru znajomym to mówili właśnie odwrotnie że początek niezły a końcówka zwalona no cóż jak się okazuje odbiór może być naprawdę różny. Jeszcze raz dzięki że chciałeś podzielić się swoją opinią :)
Im trudniejsza walka tym większe zwycięstwo
kreatius
Aktorzy
Lektor

Mikrofon: Mikrofon: Rode NT-1kit
Interfejs: Alva Nanoface

Postprzez FogEye » 22 lut 2015, o 22:54

Początek wydaje mi się bardziej mówiony niż śpiewany, to dlatego trudno mi było powiedzieć ;) Rzeczywiście może to kwestia gustu. Końcówka jest dla mnie o wiele bardziej melodyjna i "żywsza". Ale nie wykluczam opcji że to tylko "syndrom hipsterskiego ucha" z mojej strony ;)
See You Space Cowboy!
FogEye

phpbb31 themes

Powrót do Kącik fandubbingowy