Będę wiatrem... nie zatrzymam się

Miejsce, gdzie każdy może pochwalić się własną twórczością fandubbingową

Będę wiatrem... nie zatrzymam się

Postprzez Bunny_Kou » 12 mar 2012, o 18:21

No to jak się chwalimy to królik przygotował nowy cover ^_^
Anime odkryłam przypadkiem, bo na nyanyanie zobaczyłam 6ciu bishów i się zbulwersowałam, że ich nie znam ^^" Potem się okazało, że w anime występują wampiry, to już w ogóle pełna irytacja kto to ode mnie schował no i... w ciągu dwóch dni jestem na drugim sezonie ^^"
W każdym razie zakochałam się w openingu do tej piosenki i.... zrobiłam polski cover
Enjoy

http://www.youtube.com/watch?v=xrBErZcb ... 3&index=17
Bunny_Kou

Re: Będę wiatrem... nie zatrzymam się

Postprzez Demi » 12 mar 2012, o 18:23

Super^^
Piękna piosenka i wokalnie bardzo mi się podoba;)
Lubię to! ;]
Demi

Postprzez Mru » 12 mar 2012, o 18:46

Sis napisał(a):Wierzę w swoje sny o świetle co
Wciągnie mnie do nieba, więc gdy mój czas przyjdzie

Zadziwia mnie Twoje umiłowanie do galopad językowych XD. Ja dopiero za czwartym czy piątym razem wyrobiłem się ze śledzeniem tego tekstu wzrokiem :P.
Mru
Wokaliści
Aktorzy

Mikrofon: Elecom 13756

Postprzez Bunny_Kou » 12 mar 2012, o 18:51

Odpal sobie oryginał- 2h, po spowolnieniu tego momentu dwukrotnie wyłapałam jak tam lecą sylaby, a potem to jeszcze przetłumacz na polski, żeby do tych dzikich sylab pasowało. To jest koszmar wokalisty XD
Bunny_Kou

Postprzez Mru » 12 mar 2012, o 18:57

Odpaliłem już, miazga XD. Po zaśpiewaniu tego fragmentu możesz myśleć o karierze raperki, żaden MC Ci nie podskoczy XD.
Mru
Wokaliści
Aktorzy

Postprzez Bunny_Kou » 12 mar 2012, o 19:10

MC Bunny wkracza na dzielnię XD OH YEAH! XD To co? Zakładamy grupę raperską? XD
Bunny_Kou

Postprzez Dora-chan » 12 mar 2012, o 19:12

Bunny raperka, jeee! >w<
Bardzo mi się podobało wykonanie~ Troche może by się przydał jakiś głos dodatkowy bo chwilami brzmiało to troche tak... że chciałoby się czegoś więcej... takie... BOOM! XDDD
,,Szympans jest mądry, ale różni się od człowieka, bo nie umie pisać."
Dora-chan
Wokaliści
Aktorzy
Beta Tester

Mikrofon: audio-technica 2050

Postprzez Mru » 12 mar 2012, o 19:16

Bunny_Kou napisał(a):To co? Zakładamy grupę raperską? XD

Jasne, mamy już nawet murzyna XD. Przydałyby się jakieś złote łańcuchy jeszcze do niego, ale można podwędzić jakiś łańcuch z Nowego Światu, pomaluje się go na żółto i może nikt nie zauważy różnicy XD.
Mru
Wokaliści
Aktorzy

Postprzez Shiguroya » 12 mar 2012, o 19:26

Boże, Boże, Boże, Boże, HAKUOKI!!!! <3 <3 <3 <3 *fan Hakuoki mode on* xD
Podziwiam za rap. Jest on okropnie szybki w japońskiej wersji (ogólnie xd), ale wszystko dało się zrozumieć, so be proud!
Co do śpiewu, jest to ciężka piosenka, szybko się zmienia melodia, w sensie szybko się zmieniają strasznie wysokości i to na dalekie lub bliskie (wiadomo, bliskie łatwe xD), i było kilka fałszów, ale to głównie podczas zmiany rejestrów. Najbardziej słychać to w kwestii "będę wiatrem, nie zatrzymam się", kiedy pierwsza a jest jakby.. takie silne i trochę niedociągnięte, a drugie jest po prostu śliczne <3
Podziwiam. I kiedyś porwę <3 Oczywiście z podpisaniem, kto jest autorem.. ;)
Shiguroya
Wokaliści
Aktorzy
Lektor
Reżyser

Mikrofon: LD System 1013c

Postprzez Bunny_Kou » 12 mar 2012, o 19:40

Po małej rozmowie z Shigu już wiem, że lecimy na tego samego bisha, więc pochwalam Twój gust do mężczyzn xD
To dobrze, że rap się da zrozumieć- starałam się. Ten moment zajął mi najwięcej czasu bo opanowanie JAK to śpiewać to nie jest robota na 5min X__X
Ta piosenka lata po tonach i wysokościach jak chce, ale i tak uważam że jest niesamowita i bardzo przyjemnie mi się ją śpiewa ^_^ Lalalla będę wiaaaaatreeeeeem <3
Co do tekstu to proszę uprzejmie- walcz ;>

@Dora myślałam o drugim głosie, ale doświadczenie mówi mi, że jak śpiewam sama ze sobą to brzmi masakrycznie więc wolałam trzymać się oryginału ;) Więcej głosów jest tylko w "rapie" bo tam jest to samo na kilka tonacji
Bunny_Kou

Następna strona

phpbb31 themes

Powrót do Kącik fandubbingowy