Yarn Spinners - The Decision of Fate

Miejsce, gdzie każdy może pochwalić się swoimi rysunkami, zdjęciami, grafiką etc.

Yarn Spinners - The Decision of Fate

Postprzez Mru » 22 kwi 2012, o 15:21

Gdyby ktoś był zainteresowany, to może sobie obsłuchać demokawałek mego bandu ;).

http://www.youtube.com/watch?v=GAoZO9RT ... e=youtu.be
Mru
Wokaliści
Aktorzy

Mikrofon: Elecom 13756

Re: Yarn Spinners - The Decision of Fate

Postprzez M Krukow » 22 kwi 2012, o 18:02

W zasadzie nie wiem czy taka subiektywna ocena ma tutaj rację bytu.

Nie umiem oceniać czegokolwiek ale myślę że to całkiem porządne, chociaż jest też druga strona, a mianowicie, dla mnie kawałek jest w pewien drażniący sposób pompatyczny, ale może tak akurat miało być. Nie bądź zły, Mrurku, ale jeśli mam być szczery, nie mogę się jeszcze nazwać oddanym fanem. Cóż, to był jak sam mówisz, demokawałek, ostatecznie zapowiada się całkiem nieźle. Sory jeśli powiedziałem coś nieadekwatnego, ale po prostu chciałem dodać od siebie coś więcej.

W skrócie: najbardziej podobał mi się wokal męski, drażniły mnie gitary (chociaż momentami czuć było przebłyski mocy) oraz wokal żeński. W jednych partiach skrzypce były dla mnie fajne, w innych drażniące. Jednocześnie więc czułem że to kawałek fajny, ale z pewnymi zastrzeżeniami.

Jeszcze raz podkreślam, to co napisałem było z całą świadomością subiektywne.
... a zatem strzeż się gniewu Bartka http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/69275_o.gif
M Krukow
Aktorzy

Mikrofon: tracer

Postprzez Mru » 22 kwi 2012, o 18:46

Nie masz za co przepraszać, nie jestem zły XD. O to chodziło, żebyś napisał swoją subiektywną opinię i dziękuję Ci za to bardzo :D.

W ramach odpowiedzi (która nie ma na celu negować Twojego poglądu albo mówić, że się nie znasz, tylko wytłumaczyć czemu niektóre rzeczy są takie, jakie są ^^):

Pompatyczność jest trochę zamierzona, bo utwór ma pełnić rolę intra do historii, troszkę na kształt chóru z tragedii antycznych - zapowiada nadchodzące wydarzenia.

Miło mi, że mój wokal Ci się podobał najbardziej ^^. Co rozumiesz przez to, że instrumenty były drażniące? Chodzi o brzmienie, mix czy kompozycję? Wszystko poza perkusją było nagrywane w warunkach domowych i składane przeze mnie, więc gdyby zrobić to profesjonalnie, na porządnym sprzęcie, i gdyby zajął się tym profesjonalny dźwiękowiec, to na pewno brzmiałoby to dużo lepiej (chociaż i tak brzmi pięć razy lepiej niż wersja, którą nagraliśmy w RockFarm, z niby profesjonalnym dźwiękowcem właśnie ;P) ^^. W zasadzie to był też pierwszy tego typu projekt, który robiliśmy samodzielnie od zera, więc też się na nim uczyliśmy jak nagrywać i montować, żeby było dobrze. Z tego samego wynikają też pewne nierówności i rozjazdy w ścieżkach. Mam nadzieję, że następnym razem da się już tego uniknąć i będzie lepiej :P.
Mru
Wokaliści
Aktorzy

Mikrofon: Elecom 13756

Postprzez M Krukow » 22 kwi 2012, o 19:32

I oby wyszło jak najlepiej. Teraz gdy poznałem sporo detali dotyczących tego wszystkiego, jakoś łatwiej mi to zrozumieć. I nie zajarzyłem, że ten utwór to tak naprawdę początek dłuższej, konceptowej (konceptualnej) historii - to akurat jak najbardziej mi podchodzi.
Jeśli chodzi o kwestię "drażniące" to akurat jestem laikiem jeśli chodzi o te pojęcia, więc trudno mi się wypowiedzieć. Najprawdopodobniej chodzi mi o brzmienie.
... a zatem strzeż się gniewu Bartka http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/69275_o.gif
M Krukow
Aktorzy

Mikrofon: tracer

Postprzez Esserinn » 30 maja 2012, o 11:27

Skrzypce i elektryk w jednym kawałku? Jestem na wielkie tak!
Taki typ muzyki mogę słuchać i słuchać godzinami :3 Nie wiem czemu ale po prostu takie coś przemawia do mnie bardziej niż reszta.

P.S. No i masz kurde! Aż wrzuciłem to na moją playlistę...
Esserinn

phpbb31 themes

Powrót do Wernisaż