Nagrania do banku Aktorzy i Wokaliści

Próbki głosowe członków HA

Nagrania do banku Aktorzy i Wokaliści

Postprzez BOOM! » 18 lut 2014, o 15:23

Uprzejmie oświadczam, że wszyscy, którzy otrzymali stosowną rangę na forum (aktor/wokalista) zobowiązani są dostarczyć swoje nagrania do Banku Głosów. W wypadku braku nagrań do tego czasu zdejmuję rangi. Jeśli również starasz się np. o wokalistę, również obowiązuje Cię takowe nagranie.

1. Aktorzy
[przeczytać jak książkę, pamiętając o intonacji i interpretacji, bez ekspresji]
Dobrzy ludzie dali im kawałek izby. W tym kącie Olek i Andzia żyli sami na świecie wśród wilgoci, nędzy i karaluchów. Olek musiał myśleć o utrzymaniu siebie i siostry.
[ze smutkiem]
Patrzyłem/-am jak nasz dom płonie. Cały dobytek naszego życia zamienił się w popiół w ciągu jednej nocy. *kilka szlochów, pociągnięć nosem w międzyczasie*
[radość]
*radosny śmiech* To było niesamowite! Nigdy się tak dobrze nie bawiłem/-am. To chyba najcudowniejszy dzień mojego życia!
[strach]
Nie! Błagam nie rób mu krzywdy! Zrobię wszystko tylko go zostaw!
[groźnie, gniewnie]
Nie podchodź! Albo twoja głowa zawiśnie jako trofeum na mojej ścianie.
[szaleństwo]
*krótki śmiech w stylu szaleńca* Bardzo długo czekałem/-am na tę chwilę… Myślisz, że ze mną wygrasz? Ciekawy/-a jestem kiedy zaczniesz błagać o śmierć.
[zaskoczenie]
Chyba nie mówisz serio? To niemożliwe… To nie mogło się stać!
[wstręt]
Przestań już to opowiadać, bo zwymiotuję… Na samą myśl zaczyna mnie mdlić…
[krzyk]
Odejdź! Wyjdź stąd! Idź i nie wracaj!

2. Wokaliści
Każdego posiadającego rangę wokalisty (bądź starającego się o takową) proszę o nagranie krótkiej próbki głosowej. Musi to być piosenka w języku polskim, z podkładem bądź acapella.

Gotowe nagranie, preferowanie w formacie mp3 proszę wysłać do mnie.
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
BOOM!
Administrator
Aktorzy
Beta Tester
Dialogista
Dźwiękowiec

Mikrofon: Blue Snowball