Zasady użytkowania forum

Zestaw zasad panujących w grupie HA oraz na forum

Zasady użytkowania forum

Postprzez Bunny_Kou » 4 sty 2012, o 18:31

Regulamin ogólny:
1. Nie używaj słów wulgarnych i nie obrażaj innych Użytkowników forum. Dopuszczamy ironię, ale wszystko ma swoje granice.
2. Staraj się pisać poprawnie, bez błędów językowych i ortograficznych. W razie rażącej dysortografii korzystaj z narzędzia sprawdzania tekstu przed wstawieniem go na forum.
3. Zanim założysz nowy temat, upewnij się, że nie istnieje już podobny wątek, albo ktoś już nie odpowiedział na pytanie, jakie chcesz zadać. Zwróć szczególną uwagę na przyklejone tematy, skorzystaj również z wyszukiwarki
4. Pisząc nową wiadomość zwróć uwagę na to, aby znalazła się w odpowiednim dziale i nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach
5. Podczas zakładania nowego tematu nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść. Nie używaj ogólnych sformułowań typu "Problem" , "Pomocy" , "Dubbing" etc.
6. Posty nic nie wnoszące do tematu, zawierające w sobie jeden wyraz czy emotikon będą uważane za spam. Spam na forum jest zabroniony poza miejscami do tego wyznaczonymi i będzie karany ostrzeżeniami
7. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum lub naruszających normy społeczne. Zabrania się propagowania przemocy bądź nienawiści względem kogokolwiek.
8. Administrator i moderatorzy mają prawo do zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu bez ostrzeżenia
9. Na forum zabrania się używania treści uważanych za ogólnie obraźliwe bądź dyskryminujące inną grupę (etniczną, wyznaniową, mniejszość seksualną, wiekową itd).
10. Zabrania się reklamowania innych grup bądź stron zajmujących się czymś podobnym. Możliwe jest zaproponowanie współpracy z innym serwisem powiązanym z tematyką m&a, kreskówki, dubbing itd po uzgodnieniu tego z administracją.
11. Pisząc posty na forum pamiętaj o tym, aby nie dodawać dwóch informacji jedna po drugiej- w razie chęci dodania czegoś nowego skorzystaj z opcji EDYTUJ i dopisz brakującą treść do poprzedniego posta.
12. Postaraj się pisać w sposób czysty i przejrzysty, nie używając WIELKICH LITER jako iż w środowisku internetowym oznaczają one krzyk.
13. Na forum używamy języka polskiego. Zabrania się używania wstawek w języku niemieckim. Należy się też ogólnie hamować z wyrazami obcojęzycznymi- wszyscy chcemy się zrozumieć.
14. Hoshi Akari jest grupą niezwiązaną z żadną inną grupą fandubbingową i uprasza się użytkowników forum o nie poruszanie tutaj spraw związanymi z innymi grupami.

Ostrzeżenia:
1. Za złamanie regulaminu forum użytkownikowi przyznane będzie ostrzeżenie.
2. W przypadku nagminnego i rażącego łamania regulaminu bądź wstawiania kwestii wybitnie obraźliwych administrator zastrzega sobie prawo do zabanowania użytkownika bez uprzedniego ostrzeżenia.
3. W przypadku powtarzania niedozwolonych zachowań użytkownik może dostać kolejne ostrzeżenie za takie samo przewinienie
4. Trzy ostrzeżenia oznaczają zabanowanie tj. stałe wykluczenie użytkownika z życia forum.

Moderatorzy:
1. Moderator to osoba odpowiedzialna za porządek na forum
2. Ma on prawo w dowolnym momencie zmienić treść Twojego posta, bez uprzedniego pytania, czy coś dopisać. Zaznaczy to jednak osobnym kolorem, aby było wiadomo, że nie jest to tekst zamieszczony przez Ciebie.
3. Moderator ma prawo zwrócić Ci publicznie uwagę i wystawić ostrzeżenie.
4. Nikt nie jest nieomylny, jednak na tym forum moderator ma zawsze rację.
5. W razie zastrzeżeń do osądu wydanego przez moderatora, można zgłosić się z problemem do Administracji.

Obrazki:
1. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo do posiadania podpisu i avatara w którym może zamieścić dowolne obrazki
2. Zabrania się korzystania z obrazków gigantycznych, rozciągających strony forum.
3. Maksymalny dozwolony rozmiar avatara to 100px na 100px
4. Jeśli zamieszczasz w podpisie obrazek, pamiętaj żeby nie przekroczył on wysokości 250px i szerokości 800px.
5. Zabrania się używania obrazków pornograficznych, obraźliwych i wulgarnych.
Bunny_Kou
 

phpbb31 themes

Powrót do Zasady i regulaminy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron