Regulamin produkcji

Zestaw zasad panujących w grupie HA oraz na forum

Regulamin produkcji

Postprzez BOOM! » 5 sty 2013, o 14:03

1. Każdy członek HA ma prawo zaproponować bądź wyreżyserować dowolnie wybrany przez siebie filmik/scenkę/piosenkę

2. Każdy projekt musi posiadać własną ekipę produkcyjną składającą się z co najmniej reżysera, scenarzysty i montażysty. W zależności od rodzaju projektu konieczni mogą być również tekściarze i wokaliści.

3. Osobą w pełni odpowiedzialną za ostateczny wynik projektu jest reżyser. To na niego spadają laury tudzież niewygodne pytania w razie niepowodzenia. Należy się przyłożyć do wykonywanej przez siebie pracy i rozliczać z wyznaczonych terminów.

4. Reżyserem może zostać każda osoba, która czuje się na siłach aby poprowadzić projekt. Należy uzyskać stosowną rangę poprzez kontakt z Administratorem.

5. Reżyser ustala obsadę projektu, zajmuje się zbieraniem nagrań i ewentualnych poprawek. Dogląda całości procesu produkcyjnego.

6. Reżyser danego projektu ma prawo przydzielić mu Murzyna- osobę do pomocy w każdej fazie produkcji (oczywiście po uprzednim uzgodnieniu tego z owym murzynem)

7. Produkcja dzieli się na cztery fazy

a) Faza pierwsza- w której to osoba chętna proponuje projekt i kompletuje zespół pracujący. Ustalają oni umowne terminy na zakończenie poszczególnych faz produkcyjnych.

b) Faza druga- w której każdy członek zespołu wykonuje swoją pracę- reżyser ustala obsadę, scenarzysta pisze scenariusz, tekściarz teksty piosenek itd.

c) Faza trzecia- aktorzy nagrywają się na powierzone im role, montażysta podkłada ich pod obraz, sugeruje ewentualne poprawki.

d) Faza czwarta- reżyser wysyła jego zdaniem GOTOWY projekt trzem Beta Testerom. Decydują oni o wydaniu projektu bądź ewentualnych poprawkach.

8. Projekty wydawane przez HA nie mogą naruszać ogólnie pojętych norm dobrego smaku, propagować przemocy, patologii czy naśmiewać się z określonej grupy społecznej. Wyjątkiem są tu parodie, które należy dokładnie omówić z Administratorem przed podjęciem takowego projektu.

9. Jeśli projekt zawiera sceny erotyczne, wulgarne tudzież niecenzuralne słownictwo musi być oznaczony znakiem +18 i zabrania się pozyskiwania do niego niepełnoletnich członków grupy.

10. Starajcie się być oryginalni- nie dublujcie projektów od innych grup fandubbingowych, bo po co komu trzy polskie wersje tej samej piosenki?

11. Administrator zastrzega sobie prawo do nie wydania jakiegoś projektu, jeśli jego zdaniem nie spełnia on wymogów grupy.

12. Reżyser MA OBOWIĄZEK sprawdzenia swojego projektu przed wysłaniem go Beta Testerom. Szczególnie uprasza się o przetrzymanie go minimum dobę na YT w celu kontrolowania blokad praw autorskich, zanim projekt trafi na oficjalny kanał Hoshi Akari.

13. Każdy członek jest zobowiązany raz w tygodniu zalogować się na forum w celu zapoznania się z ewentualnymi nowymi projektami, w których być może został uwzględniony.

14.Każda osoba przypisana do danego projektu ma obowiązek potwierdzić lub uprzejmie odmówić udziału w tymże projekcie w czasie nie dłuższym niż półtora tygodnia od momentu pojawienia się danego tematu.

15.Każdy kto potwierdził udział w projekcie jest zobowiązany do terminowego wywiązywania się z jej wykonywania. W razie problemów informować o postępach i ewentualnych, odpowiednio uargumentowanych opóźnieniach Reżysera.

16.Reżyser ma obowiązek wyznaczać terminy dla poszczególnych członków ekipy projektu, a następnie rozliczać ich z czasowego wywiązywania się. W przypadku nieuzasadnionego wstrzymywania projektu Reżyser ma obowiązek poinformować Administrację kto wstrzymuje prace.

17.Efektem nie wywiązywania się z terminów oraz niepotwierdzania/braku odmowy udziału w nich jest ostrzeżenie. Uzyskanie Trzech ostrzeżeń jest równoznaczne z wydaleniem z grupy.

18.Możliwe jest „wyczyszczenie” swojego konta z jednego ostrzeżenia poprzez czasowe wywiązanie się ze swego zadania w jednym z pozostałych projektów lub wydanie, jako Reżyser nowego projektu. Osoba która chce „wyczyścić” swoje konto jest proszona o wysłanie prośby o poinformowanie Administracji przez Reżysera o czasowym wywiązaniu się z powierzonej roli.

19.Jeżeli projekt z niewyjaśnionych przyczyn stoi, Reżyser może się spodziewać rozmowy z Administracją, która może zaowocować ostrzeżeniem.

20. Każdy członek HA proszony jest o podpisanie się słowami "zapoznałem/am się z regulaminem HA i akceptuję jego treści".

Nowy regulamin zaktualizowany o kilka nowych wpisów, dodanych 05.01.2012
Obrazek
Nieziemski Kucharz!
Dyżurny aktor chłopięcy
"Boom!: Dmucha dwa na trzy sempai'e"
Natsu: "Boom...skarbnica wiedzy kulinarnej"
BOOM!
Administrator
Aktorzy
Beta Tester
Dialogista
Dźwiękowiec

Mikrofon: Blue Snowball

Re: Regulamin produkcji

Postprzez Dora-chan » 5 sty 2013, o 14:46

zapoznałam się z regulaminem HA i akceptuję jego treści
,,Szympans jest mądry, ale różni się od człowieka, bo nie umie pisać."
Dora-chan
Wokaliści
Aktorzy
Beta Tester

Mikrofon: audio-technica 2050

Postprzez Tomcze » 5 sty 2013, o 15:51

Ja tj. tomek1044 zapoznałem się z regulaminem HA i akceptuję jego treści

Idiota
Ojciec Lii
Nocny Stróż
Jestę Wampirę
Miłośnik Baranka
Amator Anastemafilii
Ścieżkorób na zlecenie
Pożeracz Sucharów Goyi
Tomcze
Dźwiękowiec
Aktorzy
Dialogista
Murzyn
Reżyser

Mikrofon: MXL PRO-1B USB

Postprzez Kaora » 5 sty 2013, o 16:04

Kaora

Postprzez PanWiesia » 5 sty 2013, o 16:05

zapoznałem się z regulaminem HA i akceptuję jego treści
Obrazek
PanWiesia
Murzyn
Aktorzy
Dźwiękowiec

Mikrofon: Logitech A-0186A/Blue Snowball

Postprzez mateo1114 » 5 sty 2013, o 16:17

Zapoznałem się z regulaminem HA i akceptuję jego treści.

Niektóre podpunkty są bardzo restrykcyjne. ;)
"What happens to these people in their last moments, it really matters"
- Melinda Gordon
mateo1114
Reżyser

Postprzez Nenn » 5 sty 2013, o 16:38

Nenn
Beta Tester
Lektor
Reżyser
Wokaliści

Mikrofon: Superlux CM-H8A
przejściówka mikrofonowa STAGE LINE DMA - 1 USB

Postprzez Kanashimi » 5 sty 2013, o 16:48

Zapoznałam się z regulaminem HA i akceptuję jego treści.
Główna Mongołka HA! <3
Księżniczka BOOM'a ♥
Największy spamer na forum. :arrow:
Kanashimi
Aktorzy
Dźwiękowiec

Mikrofon: Sinn7 mPod

Postprzez Dandrov » 5 sty 2013, o 17:33

Zapoznałem się z regulaminem HA i akceptuję jego treści.
Dandrov
Aktorzy
Dialogista
Wokaliści

Mikrofon: Audio-technica AT2020 USB

Postprzez Margina » 5 sty 2013, o 18:05

Zapoznałam się z regulaminem HA i akceptuję jego treści
Margina

Następna strona

phpbb31 themes

Powrót do Zasady i regulaminy