Czerwony kwiat

Miejsce, gdzie każdy może pochwalić się własną twórczością fandubbingową

Czerwony kwiat

Postprzez Dandrov » 24 lut 2014, o 22:22

W oczekiwaniu na nagrania do Smoka postanowiłem zrealizować jednoosobowy projekt. Również wybrałem audiobooka i nauczyłem się przy tym kilku rzeczy, które pomogą przy innych produkcjach. ;)
Sam jestem zadowolony średnio - głównie przez kłopoty techniczne, które mnie dopadły - czyli szumy. xD Żeby się ich pozbyć musiałem zbić z jakości, a i tak nie wszystko się usunęło. Zdaje się, że skopałem z odszumianiem; ale jako że nagrywać od nowa całości się nie opłaca (bo lepiej w tym czasie by było zrobić coś nowego, a i ja teraz nie będę miał czasu) jest trochę wadliwy audiobook. Ale jest. ;>
Wszelkie opinie mile widziane, bo nie jestem pewien, jak osoby trzecie przyjmą niektóre rzeczy. ;P
Aha - może być też dość cicho, bo musiałem ustalić granicę między - za cicho, a za dużo szumów. xP

http://www.youtube.com/watch?v=IzIQy880dwU

A przy okazji - tak to ja, tyle że ze względu na pewne... hmm niedogodności związane z moim nickiem, postanowiłem się podpisać inaczej.
Dandrov
Aktorzy
Dialogista
Wokaliści

Mikrofon: Audio-technica AT2020 USB

Re: Czerwony kwiat

Postprzez jaglana » 7 kwi 2015, o 23:49

z tymi szumami nie ma tragedii w sumie
jaglana

phpbb31 themes

Powrót do Kącik fandubbingowy